Соціальна робота у Нападівській територіальній громаді

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

11 березня, фахівці із соціальної роботи комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Липовецької районної ради, спільно із спеціалістами служби у справах дітей райдержадміністрації, відвідали Нападівську територіальну громаду.
У ході роботи, обстежено умови проживання сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах. З батьками, проведено профілактичні бесіди щодо відповідального батьківства, ведення здорового способу життя та забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов проживання дітей.
Також, перевірено використання державної допомоги, що виплачується багатодітним сім’ям на дітей віком до 6-ти років і одноразової державної допомоги при народжені дитини. Із трьома сім’ями складено план цільового використання коштів.
Робота в даному напрямку триває.