Соціальна робота у селі Вахнівка та Журава

У зв’язку із актуальністю питань, пов’язаних із забезпеченням прав на соціальний захист дітей в період карантину, повернених із інтернатних закладів у сім’ї, що перебувають в складних життєвих обставинах, здійснено виїзд до Вахнівської територіальної громади.

У перевірці умов поживання вищезазначених сімей взяли участь представники комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради; служби у справах дітей райдержадміністрації; Липовецького відділення поліції та місцевого самоврядування.

Проведено соціальну роботу щодо відповідального ставлення батьків до виконання своїх обов’язків із догляду за дітьми та їх виховання, з’ясовано проблеми сімей, визначено потреби у необхідності надання їм допомоги.