Соціальна робота у Скитківській територіальній громаді

Днями, за ініціативи комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», Липовецької районної ради, відбувся виїзд фахівців із соціальної роботи у Скитківську територіальну громаду.

У соціальній роботі, також, взяли участь: представники Липовецького відділення поліції, спеціалісти служби у справах дітей райдержадміністрації та  представник виконавчого комітету  Скитківської сільської ради.

Відвідано сім’ї в складних життєвих обставинах і сім’ї, діти з яких влаштовані в інтернатні заклади та, на момент карантину, перебувають вдома.     Вивчено можливості повернення  дітей в сімейне оточення після закінчення карантину. Також, увагу батьків акцентовано на навчанні, вихованні та змістовному    дозвіллі дітей в умовах обов’язкових  обмежень, задля збереження  свого здоров’я, та здоров’я оточуючих.