Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Соціальна робота у с.Вахнівка

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди улыбаются

16 січня 2019 року, працівники комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради здійснили виїзд у Вахнівську територіальну громаду.
Спочатку, у ході здійснення соціальної роботи, були відвідані сім’ї, що перебувають у складних життєвих обставинах, ті, де виховуються діти з інвалідністю, сім’ї переселенців та під соціальним супроводом центру. За результатами обстежень із усіма сім’ями проведено бесіди щодо недопущення вживання спиртних напоїв, ведення асоціального способу життя, покращення умов проживання шляхом проведення санітарного прибирання в будинках, належного виконання батьківських обов’язків. Батьків, які мають на вихованні дітей з інвалідністю ознайомлено із змінами, внесеними до постанови КМУ від 28.11.2018 р №996 «Про затвердження порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми» та попереджено про припинення виплат на дитину з інвалідністю у разі неналежного здійснення догляду батьків за нею.
Цього ж дня, у ході здійснення соціальної роботи за участю практичного психолога Вахнівської ЗОШ I-III ст., працівники центру провели тренінг із учнями 7-го класу під назвою «СТОП - БУЛІНГ: попередження жорстокості та насильства серед підлітків» .
Під час тренінгу діти формували своє уявлення про проблему насилля й жорстокості, подальших наслідків для них та членів їх родин. Ознайомлено з поняттями «булінг», «кібергбулінг» та його видами. Обговорено питання захисту від будь-якого виду насильства, вміння попередити жорстоке поводження з людьми.
Після тренінгу, фахівці із соціальної роботи взяли участь у батьківських зборах, що проходили у 5-му класі, провівши інформаційну кампанію щодо доцільності створення патронатних сімей у Липовецькому районі. Батьків ознайомлено із з суттю послуги сімейного патронату, вимогами до кандидатів у патронатні вихователі, державні гарантії. Розповсюджено буклети під назвою «Станьте патронатними вихователями».

На данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 6 человек, люди сидятНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и ребенокНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит, обувь и ребенокНа данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидятНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещении

Повернутись