Соціальна робота у Вахнівській територіальній громаді

Світлина від Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Минулого тижня, працівники комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, разом із представником Вахнівської сільської ради відвідали сім’ї з дітьми, за місцем проживання.
У ході роботи перевірено умови проживання дітей, наявність продуктів харчування та чи всі діти шкільного віку приступили до навчального процесу. Також проінспектовано доцільність використання коштів, які отримують батьками на дітей, віком до 6–ти років у багатодітних сім’ях та сім’ях у яких нещодавно народилися діти.
Фактів нецільового використання коштів не виявлено, усі діти, шкільного віку, приступили до навчального процесу та забезпечені шкільним приладдям, одягом, взуттям, продуктами харчування.