Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Соціальна робота у Зозівській територіальній громаді

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди стоят

Днями, працівниками комунального закладу "Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді" Липовецької районної ради, спільно зі службою у справах дітей Липовецької райдержадміністрації та Зозівським сільським головою Мельничуком О.Б. здійснено перевірку умов проживання сімей, які перебувають на обліку Центру, та виховують малолітніх дітей у селі Зозів. В процесі роботи вжито заходів щодо попередження нецільового використання допомоги при народженні дитини, підвищення батьківського потенціалу сімей, в яких є ознаки неналежного виконання батьківських обов’язків. Зокрема, основна увага була зосереджена на доцільності взяття під соціальний супровід двох сімей. Батькам надано рекомендації щодо придбання необхідних для дітей продуктів харчування, одягу, взуття, засобів гігієни, постільної білизни та ін..
Особливо наголошувалось на вимогах дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час опалювального періоду та закупівлі достатньої кількості паливних матеріалів. Також, з батьками проводилась робота по профілактиці негативних явищ, зокрема профілактика зловживання алкогольними напоями.
Метою надання соціальних послуг сім’ям з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах, є усунення причин, які заважають членам родини самостійно подолати складну життєву ситуацію, попередження вилучення дітей з родин, створення сприятливих умов для подальшого самостійного розв’язання проблем.

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди улыбаются, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, в помещенииНет описания фото.

Повернутись