Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Соціальна робота в громаді

Світлина від Мій Липовець.

Четвертого червня, відбувся виїзд мобільного консультативного пункту соціальної роботи у Вербівську територіальну громаду. Працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», спільно з представниками служби у справах дітей райдержадміністрації, Липовецького відділення поліції, Липовецького районного сектору філії ДУ «Центр пробації», бюро правової допомоги відвідані сім’ї, які перебувають у складних життєвих обставинах та знаходяться під соціальним супроводом, сім’ї учасників АТО та сім’ю, у якій мав місце факт вчинення домашнього насильства. 
Перевірено житлово-побутові умови проживання сімей у СЖО, наявність одягу для дітей відповідно до сезону й розміру та продуктів харчування. Проведено соціальну роботу та вжито заходів щодо попередження сімейного неблагополуччя, налагодження міжособистісних відносин, відповідального виконання батьківських обов’язків, попередження та недопущення повторного вчинення насильства в сім’ї. Також, надано рекомендації щодо переоформлення державної допомоги та соціальних виплат одиноким матерям . 
У сім’ях учасників АТО здійснено роботу щодо підписання договорів про надання соціальної послуги соціальної адаптації. Робота в даному напрямку триває.

Повернутись