Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Соціальна робота в міжшкільному таборі

11 червня, за участю комунального закладу Липовецький районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молодівідбулась зустріч працівників Центру з дітьми міжшкільного табору "КРАЇНА ВЕСЕЛКОВА" при дитячо-юнацькому центрі м. Липовець. Цей день у таборі  був присвячений дню безпеки. Фахівці центру спільно із практичним психологом працювали з дітками, які були розділені на чотири загони під назвами: «Кока-кола», «Переможці», «Ві-ай-пі» та «Оригінал».


З початку заходу школярі мали змогу побувати на казкових станціях «Притча», «Крокодилове», «Наборщик» та «Загадкіне», під час яких вони брали активну участь у цікавих вікторинах, іграх та забавах. За кожну правильну відповідь команди отримували буклети щодо пропаганди здорового способу життя. Також, дітям було дане завдання намалювати малюнок на асфальті на тему: «Безпечний відпочинок», з чим вони гарно справились.


По закінченні заходу було видно, що під час перебування в таборі, зокрема, граючись у різні інтелектуальні ігри,багато дітей здружилися, навчилися цікаво проводити час , спостерігати і досліджувати природу рідного краю, дбайливо ставитися до свого життя і здоров’я. А це обов’язково знадобиться їм у подальшому житті, в тому числі, при організації свого змістовного дозвілля влітку.

Повернутись