Соціальна робота в Скитківській територіальній громаді

1 серпня 2019 року здійснено планове відвідування сімей з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, що проживають на території с. Скитка.
 Працівниками комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», служби у справах дітей Липовецької РДА, спеціалістом виконавчого комітету Скитківської сільської ради булоздійснено обстеження житлово-побутових умов проживання даних сімей.

З дорослими членами сім’ї проведені бесіди щодо формування відповідального батьківства, профілактики правопорушень дітей, попередження насильства в сім'ї, раціонального використання коштів, ведення здорового способу життя. Також,  роз’яснено про відповідальність за порушення законодавства. В ході співбесід надано інформаційну і юридичну допомогу.