Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ РАЙОНУ, ЗІ СВЯТОМ ВАС!
Державний службовець – це особлива професія, представник якої володіє, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несе подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям та справжньої відданості своїй справі.
Основними цілями і завданнями державної служби в Україні є сприяння незмінності конституційного ладу, створення умов для відкритого громадянського суспільства, захист прав і свобод людини і громадянина, а також забезпечення результативної та стабільної діяльності органів державної влади, відповідно до їх завдань, повноважень і компетенції.
Зі здобуттям Україною незалежності поняття державної служби набуло принципово нового значення. Адже саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і народом, має винятково важливе значення в розбудові державності.
На державних службовців покладено відповідальне завдання – забезпечувати практичне виконання в державних органах функцій і завдань держави.
Кожен на своєму місці ви виступаєте єднальною ланкою між владою і народом, знаєте його біди та проблеми, шукаєте шляхи їх вирішення.
Довіра до влади починається з людини, яка вирішує свої повсякденні проблеми. Саме тому суспільство покладає на державних службовців особливо відповідальні завдання, чекає від них компетентності, ініціативи й творчого ставлення до справи - зазначили у своїх вітальних промовах на урочистостях з нагоди свята перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. 
Грамотою обласної державної адміністрації та облради відзначено сумлінність та відповідальність в роботі керуючого справами апарату РДА Олександра Скоцького.
Привітала спілчан із святом голова Липовецької районної профспілкової організації працівників держустанов Валентина Тращук.
Відповідно до спільного розпорядження голови районної ради та райдержадміністрації, постанови РК профспілки держустанов за професійність, активну участь у громадській діяльності, участь у профспілковому русі та з нагоди Дня державної служби кращих державних службовців відзначено грамотами. Нагороджено з нагоди свята також окремі трудові колективи на чолі із керівниками.
За дорученням Президії обласного комітету профспілки ПДУ України грамоту вручено Інні Ярославівні Косач, начальнику відділу освіти райдержадміністрації. Голова районної ради Юрій Науменко щиро привітав зі святом першого заступника голови райдержадміністрації Ольгу Дмитрів, зазначивши її вагомий внесок у соціально-економічний розвиток району, та подарував їй квіти.
Шановні державні службовці,зі святом Вас! Хай Вам щастить! Хай Ваша праця буде вдячною, гідно оціненою, приносить усім задоволення та радість!

Повернутись