СЬОГОДНІ ДЕНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

З нагоди свята очільники району привітали керівників державних установ та колективи , які вони очолюють.

-Висловлюю найщиріші слова подяки усім державним службовцям, які з повною віддачею працюють на благо жителів Липовецького краю, наголосив голова районної ради Юрій Науменко. Працювати в державних органах, забезпечувати виконання завдань і функцій держави - відповідальна справа, від виконання якої залежить успіх політичних, економічних та соціальних перетворень, благополуччя наших людей, їх відношення до влади.
Упевнений, що запорукою успішного виконання поставлених завдань стане ваша професійність, старанність, завзяття та практичний досвід, які й надалі слугуватимуть людям.

Як зазначив у своємі виступі голова райдержадміністрації Тарас Олексюк, сумлінно виконуючи свої професійні обов'язки, держслужбовці забезпечують ефективне функціонування державного механізму на території нашого району, сприяють реалізації реформ, дбають про стабільність, розв’язання актуальних соціально-економічних проблем, благополуччя та добробут людей.
То ж нехай винагородою за усі добрі справи, щоденну непросту роботу буде довіра та вдячність липівчан.
Керівники щиро побажали усім міцного здоров’я, невичерпної енергії, впевненості у завтрашньому дні, нових звершень і здобутків на благо рідного краю та України.

Нагородами обласного рівня голова відзначив сумлінну працю керівника апарату Олександра Скоцького,оголосивши Подяку Національного агентства України з питань державної служби, та начальника сектору з НС та ТЕБ населення Володимира Михайленка.
Грамотами райдержадміністрації, районної ради та квітами привітали Олега Фурманюка- заступника голови райдержадміністрації, Валентину Бичкову-начальника УПСЗН, Тамару Грицай-начальника відділу архітектури, Сергія В"юника-начальника управління Держпродспоживслужби, Юрія Данільцева-начальника податкової служби, Людмилу Заєць-начальника фінансового управління, Вікторію Іванюк-начальника служби в справах дітей, Інну Косач-начальника відділу освіти, Геннадія Терлецького - начальника відділу культури та туризму, Ольгу Баланову -начальника загального відділу, Галину Ненич-начальника фінансово-господарського відділу, Юлію Баланову-начальника відділу кадрової роботи та нагород ,відділ державного реєстру виборців у складі Світлани Бабчик та Лариси Поєдинок.
Профспілкові відзнаки з нагоди свята знайшли сьогодні активних учасників профспілкового руху в державній службі - Наталію Бондар-головного спеціаліста загального відділу РДА, Валентину Бичкову-начальника УПСЗН, Галину Ненич-казначея профкому райдержадміністрації,Інну Рибак-головного державного соціального інспектора УПСЗН , Ольгу Котик-начальника відділу персоніфікованого обліку УПСЗН, Тетяну Чубатюк-головного спеціаліста служби в справах дітей ,
Хай щастить вам в роботі, хай все вдається, хай обов"язково збудеться все, про що мріється!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.