Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ - ДЕНЬ ЕНЕРГЕТИКА

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, люди сидят, стол и в помещении

22 грудня своє професійне свято відзначають енергетики. День енергетика святкують у найбільш короткий світловий день року, що можна вважати досить символічним, зважаючи на роль працівників сфери енергопостачання в сучасному суспільстві.

Робота енергетиків полягає в забезпеченні одного з найважливіших благ цивілізації - тепла і світла. Завдяки їхній щоденній праці в наших будинках, школах, лікарнях та дитячих садках створені умови для комфортного перебування.  Сьогодні вже стала обов'язковою згадка в привітанні співробітників енергетичної галузі про екологічно чисті джерела енергії на які поступово переходить і наша Україна Професійне свято людей, праця яких пов"язана з енергетикою, це визнання заслуг працівників енергетичної промисловості в економічному розвитку та підтримці повсякденного життя українців.

З нагоди свята голова районної ради Юрій Науменко та перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів завітали до Липовецьких електромереж ПАТ «Вінницяобленерго» на урочистості з нагоди свята  .

Своїх колег віншував депутат районної ради, директор підприємства Олександр Козачишин. Він підвів підсумки роботи за рік і відзначив кращих представників трудового колективу подяками, грамотами та грошовими винагородами. Щороку, підводячи підсумовуючи зроблене , директор зачитує наказ про занесення на дошку пошани світлин відповідальних та сумлінних в роботі  працівників.

Перший заступник голови районної державної адміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко привітали енергетиків району, подякували працівникам за сумлінне виконання своїх посадових обов’язків, побажали міцного здоров’я та благополуччя їх родинам. Ольга Дмитрів наголосила, що сьогодні кожній людині доступні блага цивілізації, в тому числі і самі елементарні – тепло і електроенергія! У День енергетика прийміть мої вітання і побажання того, щоб у вашому житті безперервно спалахували і іскрилися щасливі миті, а любов, удача і гарний настрій зігрівали вас в будь-яку погоду і в будь-який день!

Голова районної ради зазначив:

-Ваша праця, ваші роботящі руки, ваші світлі голови забезпечують наше комфортне проживання. Енергія - основа сучасного життя. Тепло і світло, виробництво і гаряча вода... Весь побут, весь світ пронизаний електроенергією, а ви - як добрі чарівники правите нею нам на благо! З Днем енергетика! Живіть щасливо, виблискуючи  широкими посмішками та успіхами в роботі!

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди відзначення Дня енергетика, кращих працівників енергетичної галузі району керівники відзначили Почесними Грамотами районної державної адміністрації та районної ради, грошовими винагородами та квітами.

Працівники районного будинку культури підготували для учасників урочистостей чудову концертну програму, аби забезпечити їм гарний святковий настрій і дарували присутнім свої музичні вітання.

На данном изображении может находиться: 13 человек, люди стоят, костюм, обувь и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 4 человека, люди стоят, люди сидят, стол и в помещенииНа данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, люди стоят и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и в помещенииНа данном изображении может находиться: 2 человека, в помещении

Повернутись