Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ВОЛОДИМИРА ПОЛУПАНОВА ЗАПАЛИ СВІЧУ ПАМ’ЯТІ...

На данном изображении может находиться: 1 человек

6 лютого 2015 року на Сході України загинув наш земляк Володимир Полупанов. Він став гордістю сім’ї, родини, містечка, України, став взірцем великої мужності і відваги, став тим, хто не шкодуючи життя, сміливо дивився смерті в очі.

Вже п"ятий рік ця війна приносить велике непоправне горе у нашу велику родину. Серед Героїв Небесної Сотні і наш брат – Володимир Іванович Полупанов, він перший із семи вже загиблих , залишив нас. Звістка про його загибель зранила серця рідних , його друзів, знайомих, сусідів, усіх липовчан .
Загинув під час штурмових дій взводного опорного пункту в районі с. Рідкодуб Донецької області.
Проводжали Володю в останню путь три сестри, два брати, дружина та двоє маленьких синів, липовчани.

Указом Президента України № 108/2015 від 26 лютого 2015 року, "За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі", нагороджений орденом "За мужність" III ступеня (посмертно).

Закінчив Зозівське профтехучилище. Строкову службу проходив у Старосамбірському районі, що на Львівщині. Брав участь у багатонаціональних військових навчаннях "Щит миру" між Україною і країнами НАТО. Добре засвоїв ази військової служби, виконував вправи зі стрільби з різної зброї "на відмінно". У військовому квитку не було вільного місця для запису. У складі "Французького легіону" виконував миротворчі місії в Югославії, де отримав поранення. Через 3 роки повернувся на Україну, одружився. Мав вроджений хист до будівельних справ. Заробив кошти, збудував гарний світлий дім, посадив сад.В його сім"ї зростають два маленькі синочки, які гордяться своїм татком і пам"ятають його. 31 липня 2014 року пішов добровольцем у зону АТО, навчання проходив в Мукачево. Ціною власного життя врятував 20-річного старшого лейтенанта.

Сьогодні , в роковини його загибелі, керівники району відвідали могилку загиблого Героя на цвинтарі, вклонились його світлій пам"яті та поклали квіти...

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, дерево и на улицеНа данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, снег, дерево, растение, на улице и природа

Повернутись