СЬОГОДНІ ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!

Вітаємо всіх військовослужбовців Липовеччини, усіх наших земляків, які боронять єдність та цілісність України в зоні ООС, усіх, хто зі зброєю в руках стоїть на сторожі України. Ви стали спадкоємцями високої слави українського козацтва, героїв визвольних змагань і переможців фашизму. Мужність і професіоналізм, виявлені українськими солдатами у ході миротворчих операцій, вже здобули молодому українському війську повагу і вдячність у світі. Ви з честю виконуєте свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищаєте наш мир і спокій Прийміть у цей день наші вітання з найкращими побажаннями: добра, миру,чистого неба, професійних успіхів! Ви - наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких — у ваших мужніх, надійних і сильних руках.

З повагою перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів
Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко
Голова районної спілки учасників бойових дій в АТО Юрій Яремчук

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.