Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ ДЕНЬ ЖУРНАЛІСТІВ

З молодим ювілеєм, 20-річчям із дня відновлення, вітаємо нашу шановану в районі та й за його межами газету "Липовецькі вісті"! В минулому році це видання відзначило свій солідний ювілей - 100-річчя з Дня народження. Сьогодні газета має чимало читачів, прихильників та дописувачів і посідає  одне з  чільних місць серед видань в  області. Вітаємо з Днем народження відновленої газети редактора, який доклав чимало зусиль до того, аби газета продовжувала життя, та журналістів , які працюють над тим, щоб актуальна інформація дійшла до читача. 
До цього часу видання, засноване у радянські часи, носило назву "Нове життя". Наприкінці 90-х років через борги, випуски газети зривалися. Ідейна спрямованість газети вже не вписувалась  у часопис незалежної України. Із часів прийняття державою Незалежності України було відновлено  історичну справедливість. Відділу внутрішньої політики райдержадміністрації взяв випуск газети на себе і, таким чином, врятував ситуацію. Ось тому, 1 червня 1998 року, перед вперше встановленим Указом  Президента України Днем журналіста, колишній голова райдержадміністрації дав п'ять днів на випуск нової газети. Звичайно, для підготовки матеріалів такого часу достатньо, а ось для юридичного оформлення газети було замало. За підмогою звернулись до  журналістів  телеканалу “Іштар”, які в той час випускали друковану версію телепрограми. Один із її працівників  був прийнятий на роботу у відділ і газета почала нове життя під історичною назвою "Липовецькі вісті". А заступником голови райдержадміністрації на той час працював нинішній редактор газети Олег Яцунський. Він наче відчував, що це дітище у свій час стане  змістом його життя, джерелом з якого черпатиме свою снагу, оптимізм та віру в завтрашній день. Зараз  редактор говорить "Ми просто йдем й несемо правду за собою". Хоч прагнення газети стати над політичними пристрастями подобається не всім, та воно якнайбільше відповідає ідеї консолідації суспільства. «Липовецькі вісті» відстоюють незалежність своєї країни, її європейський курс, загальнолюдські цінності. Газета дає можливість висловитися кожному, вона постійно експериментує, міняє рубрики,  активно використовує світлини. 
Зараз «Липовецькі вісті» активно працюють з молоддю, яка завтра визначатиме обличчя України. 
Думаємо, що до наших поздоровлень приєднаються і читачі. Бо для  редактора газети та колективу журналістів «Липовецькі вісті» — це  не місце роботи, а частка життя. 
                                                                                                            Шановні журналісти!
Прийміть найсердечніші та найщиріші вітання з нагоди  ювілею відновлення історичної назви районки та професійного свята-Дня журналіста.
Ваш журналістський талант , професійне чуття і невичерпна енергія дозволили  створити популярну газету, яку читають, яка заслужила на симпатії читацької аудиторії і по праву вважається однією з найкращих в регіоні.
Упевнені, що майстерність і досвід  дозволять Вам і надалі успішно реалізовувати  творчі плани та задуми.
Щиро дякуємо вам за неповторний досвід співпраці в ім’я  європейської України і зичимо непереможної сили — і переможної усмішки!Нехай ваше життя буде світлим і радісним, як ваше славне свято, а дружні привітання додадуть життєвої наснаги у скарбничку  душі.
Міцного всім здоров’я, Господнього благословення, успіхів і найвищих творчих злетів на благо рідної України.
З липовецької роси і Собової води! 
 
З повагою 
 
Голова районної ради                                Юрій Науменко      
Перший заступник
голови районної держадміністрації          Ольга Дмитрів
Повернутись