Сьогодні професійне свято відзначали енергетики району

Сьогодні професійне свято відзначали енергетики району.
З цього приводу в актовій залі публічного акціонерного товариства , відбулись урочистості. Розпочав свято керівник Липовецького підрозділу Олександр Козачишин. У вступному слові він повідомив, що в сучасному світі обійтись без енергетики практично неможливо, саме це робить професію і престижною, і найнеобхіднішою. Він привітав колег із професійним святом і побажав тепла, життєвої сили, миру і світла не тільки в оселях, світла в душі!
Привітати когорту енергетиків району завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко. У вітальному слові вони зазначили, що важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична.
-Адже від вашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут липовчан – тепло і світло у школах та дитячих садках, у лікарнях та установах, в наших оселях.
Зважаючи на те, що в сучасних умовах енергетика виступає стратегічною сферою не лише державної політики, а й міжнародних відносин, закликаємо вас із особливою відповідальністю дбати про енергетичну безпеку мешканців району та краю.
Керівники висловили щиру вдячність енергетикам за самовіддану працю і щиро побажали усім миру, здоров’я, сімейного благополуччя, добра й усіляких гараздів, стабільності та впевненості у завтрашньому дні! Кращим представникам галузі та їх директору керівники вручили з нагоди професійного свята Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грошові винагороди та квіти.
Далі, Олександр Козачишин зачитав наказ керівника Калинівських ЕМ стосовно відзначення працівників СО "Калинівські електоромережі" з нагоди Дня енергетика. Відповідно до наказу, для занесення на Дошку Пошани АТ"Вінницяобленерго", як кращого працівника року, делеговано Віталія Шеренгового, старшого диспетчера.Грамотою АТ"Вінницяобленерго" відзначено Сергія Рузіна, електромонтера. Грамотами облдержадміністрації та обласної ради відзначено самовіддану трудову діяльність десяти працівників галузі і семи працівникам оголошено подяки.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.