СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ДЕНЬ ФЕРМЕРА

На думку першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України - це офіційне свято підніме престижність професії фермера, дякуючи якій забезпечується продовольча програма та зберігається українське село .

Вибір дати 19 червня був не випадковим, адже в цей день у 2003 році прийнято Закон України "Про фермерське господарство".
Сьогодні сільське господарство України нараховує близько 48 тисяч сільгосппідприємств, серед яких більшу частину складають фермерські господарства.
Відзначення цього свята-це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу!
Шановні фермери Липовеччини,
хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя плани, задуми та сподівання на благо розквіту рідної землі та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у мирі й злагоді, сімейному затишку та благополуччі !

З повагою голова районної ради Юрій Науменко
Перший заступник голови РДА Ольга Дмитрів

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.