СЬОГОДНІ В УКРАЇНІ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ’ЯЗКУ

Продовжуючи кращі традиції, працюючи натхненно і самовіддано, працівники радіо і телебачення, зв’язківці завжди знаходяться в авангарді розбудови вітчизняного інформаційного простору, соціально-політичного та економічного життя Липовеччини та країни вцілому.
Найголовнішими показниками їхньої роботи є відповідальне і творче ставлення до справи, стабільність і динамічність.

Щиро вітаємо усіх причетних до цього свята. Бажаємо усім міцного здоров’я, миру, добра й злагоди у Ваших родинах, здійснення задумів та мрій, удачі, успіхів та благополуччя. Хай всі Ваші сміливі плани будуть реалізовані. Зичимо успіхів на цьому нелегкому шляху, нових звершень у вашій самовідданій праці на благо рідної України! Тож і надалі залишайтеся завжди цікавими, не втрачайте своєї індивідуальності! Хай вам щастить!

З повагою перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів
Голова Липовецької районної ради Юрій Науменко