Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СЬОГОДНІ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ПОШТИ

Світлина від Мій Липовець.

Напередодні свята перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко привітав керівника поштового зв"язку ЛиповеччиниТамару Мурашову та очолюваний нею колектив працівників поштового зв’язку району з Всесвітнім днем пошти.
-Щоденно липовчани користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали. Кожен з Ваших клієнтів розраховує на оперативність і високу якість послуг. Приємно, що поштовики усвідомлюють це, намагаються якнайповніше враховувати зауваження і пропозиції громадян, налагоджувати з ними взаємовигідну співпрацю, дбають про розширення ринку поштових послуг, зміцнення довіри споживачів. Ви виконуєте нелегку, але вкрай необхідну для людей роботу. Вас завжди чекають з нетерпінням. Адже саме Ви приносите свіжі новини, доставляєте пенсії, радуєте звісткою від рідних та близьких, - зауважили керівники і
побажали колективу і їх родинам родинного затишку , фінансового благополуччя, терпіння і наполегливості в роботі.

За сумлінну працю та розвиток поштового зв’язку у районі, якісне обслуговування населення Липовеччини Тамару Мурашову нагороджено Почесною грамотою районної ради та райдержадміністрації.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись