Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Сьогодні введено воєнний стан

У зв'язку з введенням воєнного стану у Вінницькій  області, проведено  заняття з практичного розгортання елементів бази мобілізаційного розгортання  Липовецького району із головами сільських, селищної та міської територіальних громад, керівниками установ та підприємств району.
Голова районної ради Юрій Науменко провів засідання координаційної ради з даного питання.
Липовецький райвійськом, підполковник Віктор Чуба інформував присутніх щодо практичної роботи пункту збору сільської ради з оповіщення військовозобов’язаних та постачальників  техніки галузей національної  економіки України, організації збору та відправки військовозобов'язаних і техніки на пункт  збору РВК, або на пункти  прийому  військових частин. 
Мета занять-навчити особовий склад ПЗСР  практичним діям  при проведенні розгортання ПЗСР, виконання заходів  оповіщення, збору і відправці військовозобов’язаних і техніки на пункти збору РВК або безпосередньо у військову частину.
Підполковник Віктор Чуба звернувся з проханням, щоб всі керівники були на зв'язку, аби в разі необхідності можна було з»єднатися. Він повідомив, що осінній призов на строкову військову службу виконано. Разом з тим, звернувся до голів територіальних громад з проханням посприяти виявленню бажаючих продовжити військову службу на контрактній основі.
Завдання відновити зв»язок у окремих населених пунктах району від голови районної ради отримав начальних цеху зв'язку Олександр Войнаровський.
Окремо проінформував керівників сільгоспформувань щодо подальших дій Олег Карпенчук, працівник Липовецького РВК.
 
Повернутись