Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Сьогодні засідала Президія районної ради

На засіданні депутати розглянули питання, внесені до порядку денного чергової, 26 сесії районної ради 7 скликання. З бюджетних питань Про внесення змін до рішення 20 сесії районної ради 7 скликання від 22 грудня 2017 року № 290 "Про районний бюджет на 2018 рік" (із змінами) та Про розпорядження голови райдержадміністрації інформувала начальник управління економіки Людмила Заєць. Депутати розглянули проекти рішень із питань соціального захисту. Доповідала з цих питань начальник управління праці та соціального захисту населення Валентина Бичкова. Вона зосередила увагу на питанні щодо  програми фінансового забезпечення виконання рішення суду на 2018 рік, у зв"язку з чим підготовлено проект  програми. На її виконання планується 110 тис. грн.Питання внесення змін до рішення 26 сесії районної ради 6 скликання від 4 грудня 2013 року №315 "Про Районну програму соціальної підтримки окремих категорій населення на 2014 - 2018 роки" (зі змінами) викликане браком коштів на виплату матеріальних допомог мешканцям району на лікування, операції та в зв"язку з важким матеріальним становищем. Районною програмою на рік було передбачено 850 тис. грн., кошти використані протягом трьох кварталів цього року. На даний час надійшло чимало звернень, які необхідно задовільнити . Тому пропонуються внесення змін, в зв'язку із додатково виділеними коштами на надання матеріальних допомог в сумі 350 тис. грн.. Начальник управління соцзахисту інформувала про надання згоди на поселення та подальше проживання Бабак З.Ф. у Росошанському відділенні постійного перебування комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району" та про звільнення громадянки Ходацької Валентини Іванівни від плати за надання соціальних послуг комунальною установою "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Липовецького району".

В обговоренні питань взяли участь Галина Канарська- голова постійної комісії з питань соціального захисту та Петро Прокопчук-голова комісії з питань освіти, медицини і культури. Вирішили  вищеозначені питання розглянути на сесії.

Із змінами до районної Комплексної оборонно-правоохоронної програми Липовецького району на 2017-2020 роки ознайомив Леонід Ламанов  – головний спеціаліст з питань мобілізаційної та оборонної роботи апарату райдержадміністрації. У зв'язку із необхідністю придбання пожежеохоронної сигналізації, на виконання програми  потрібно передбачити в бюджеті на наступний рік певні кошти.Далі заступник голови районної ради Руслан Танасюк депутатів ознайомив із необхідністю затвердження Статуту Косаківської ЗОШ 1-2 ст. Липовецької районної ради Вінницької області у новій редакції. депутати розглянули питання щодо затвердження договорів оренди частин приміщення комунального підприємства "Липовецька дирекція кіновідеомережі".Він також інформував про розпорядження голови районної ради, прийняті в міжсесійний період та про погодження оголошення орнітологічного заказника місцевого значення "Війтовецький".

З питань земельного користування, зокрема:

Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Нападівської сільської ради (за межами населеного пункту) Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Петрівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Чупринівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Брицьке Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області.

Про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Конюшівка Брицької сільської ради Липовецького району Вінницької області інформував Олег Масліч, головний спеціаліст  відділу у Липовецькому районі міжрайонного управління у Калинівському та Липовецькому районах Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області.

Питання про погодження проекту із землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіального утворення села Петрівка Костянтинівської сільської ради Липовецького району Вінницької області вирішено з порядку денного зняти і залишити на довивчення.

У різному було розглянуто клопотання щодо відзначення голови Росошанської ОТГ Володимира Андрійовича Сличука за вагомий особистий внесок в утвердження місцевого самоврядування, реалізацію державної політики, соціально-економічний розвиток територіальної громади, плідну співпрацю з органами виконавчої влади, активну громадянську позицію грамотою Кабінету Міністрів України.

Всі питання розглянуто відповідно до чинного законодавства.

Повернутись