Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спілкування з народним депутатом Русланом Демчаком

16 березня у громадській приймальні Липовецької районної ради провів прийом громадян народний депутат Руслан Демчак. Для спілкування з народним депутатом Русланом Демчаком записалися мешканці району, проблемні питання кожного з яких потребували його підтримки . Окрім громадян Липовеччини на прийом записалися і посадові особи.

Під час прийому  сільських голів Володимира Сличука, Олександра Мельничука було обговорено гострі  питання, що виникають при  об`єднанні територіальних громад, забезпечення життєдіяльності соціальної сфери села, наповнення сільського бюджету, розміру орендної плати за користування землею і т.і. . Головними лікарями Олександром Дмитруком та Василем Бондарем під час спілкування із депутатом  піднято найголовніші питання реформування медичної сфери та поліпшення надання медичних послуг мешканцям району .

З питань підтримки діяльності освітньої галузі, участі у грантових конкурсах звернулися до депутата директор комунального закладу Микола Майданюк та заступник директора Липовецької ЗОШ №3 Руслан Побережець.

З приватних питань на прийом до депутата записались понад 20 громадян, усіх Руслан Євгенійович  прийняв та уважно вислухав.

Під час візиту Народний депутат зустрівся із головою  Липовецької районної ради Юрієм Науменком  та заступником голови Русланом Танасюком, заступником голови райдержадміністрації Олегом Фурманюком.

Підсумовуючи свій візит, народний депутат наголосив на важливості активної роботи щодо виконання бюджету, як важливого механізму вирішення проблем територіальної громади, звернув  увагу на те, що одним із шляхів вирішення проблем села є написання проектів та участь у грантових конкурсах проектів розвитку територіальних громад.

На завершення прийому депутат запевнив, що  питання, які порушувались громадянами на прийомі і потребують вивчення, будуть розглянуті відповідно до чинного законодавства із залученням відповідних фахівців.

Повернутись