Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спільне засідання постійних комісій Липовецької районної ради сьомого скликання

Світлина від Захарії Паліашвілі.

16 грудня 2016 року відбулось спільне засідання постійних комісій Липовецької районної ради сьомого скликання.

Засідання провів голова районної ради Юрій Науменко. В роботі взяли участь Галина Поєдинок-начальник управління економіки, Марія Бандровська-заступник головного лікаря ЦРЛ, Людмила Мороз-заступник головного лікаря КУ ЦПМСД, Олег Яцунський -редактор газети "Липовецькі вісті", Тетяна Бевз-заступник начальника УПСЗН, Вікторія Іванюк-начальник служби в справах дітей, Алла Олейнічук директор Липовецького ДЮЦ, Ігор Ревацький-головний спеціаліст відділу культури та туризму,Валерій Бабич-головний спеціаліст Держгеокадастру, Роман Баліцький -директор Липовецького кінотеатру, депутати районної ради, начальники відділів районної ради.

На розгляд депутатських комісій  винесене питання «Про розгляд питань порядку денного десятої  чергової сесії сьомого скликання».Активну участь у обговоренні питань взяли депутати Олександр Козачишин, Петро Прокопчук, Людмила Козак, Юрій Задворний, Віктор Степанко, вносили свої пропозиції та зауваження.

Депутати обговорили 24 питання порядку денного чергової сесії із 28 та рекомендували їх винести на розгляд сесії.

Нагадуємо, що у вівторок, 20 грудня о 10 годині відбудеться засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету на якому розглядатимуться всі питання, що стосуються бюджетних коштів.

Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.Світлина від Захарії Паліашвілі.

Повернутись