Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спільний прийом громадян

В ході робочої поїздки на Липовеччину голова обласної ради Анатолій Олійник та депутат Тетяна Редько завітали до Липовецької районної ради, зустрілися із очільниками району Юрієм Науменком, Ольгою Дмитрів і провели спільний прийом громадян. 

Проведення виїзних прийомів громадян – є реальним засобом вирішення нагальних життєвих проблем місцевих жителів. Тож, з метою забезпечення всебічного розгляду звернень, оперативного реагування на них, вирішення проблемних питань жителів району у прийомі громадян окрім керівників взяли участь  засоби масової інформації.

Першою на прийом прийшла голова Вахнівської територіальної громади Ганна Нагорна із проханням в допомозі щодо визначення статусу та виду діяльності будівлі, що була раніше лікарнею. Вахнівська громада отримала грант у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад і працює в даний час над його реалізацією. Голова обласної ради порадив приймати остаточне рішення спільно із керівництвом району, перед тим вивчивши детально проблемні питання та потреби району, і пообіцяв підтримку.

Представники багаточисельного трудового колективу Липовецької районної лікарні лікарі Валентина Царук, Анатолій Гнатовський, Віктор Восьмушко звернулись до голови обласної ради щодо сприяння в збереженні лікувальної мережі району, адже сьогодні в районі забезпечують медичне обслуговування громадян сучасно обладнані хірургічне, інфекційне та інші відділення, протягом останніх років значно оновлено матеріальну базу лікарні,укомплектовано висококваліфікованими кадрами. На що Анатолій Олійник зазначив, що стан медицини та медичного обслуговування населення вимагає кардинальних змін у державі і шукати шлях правильних змін ми повинні всі разом. Він наголосив, що медицина потребує реформування і головне сьогодні - знайти найкоротший і найоптимальніший варіант, аби не відставати від європейських держав, зокрема від Польщі, де існує страхова медицина, яка блискуче себе зарекомендувала.

Із наболілим щодо вирішення особистих проблем прийшов на прийом учасник бойових дій в АТО Микола Гаврилов, який із сім"єю в складі 4 осіб, не має власного житла. Допомогти у вирішенні цього питання визвалась депутат облради Тетяна Редько, яка вже вивчала його і володіє ситуацією. Покликало на прийом до високопосадовців життя і представників Нападівської та Богданівської територіальних громад, які виявили бажання об'єднатися. Голова Нападівської територіальної громади Василь Щербанюк окрім цього ще підняв наболіле питання використання Липовецькою міською радою земель в розмірі 6 га під сміттєзвалищем. 

На прийом записався голова районної ГО "Гармонія" Ігор Шахно, його цікавило  питання сприяння в фізичному розвитку осіб з функціональними обмеженнями та реабілітаціїі учасників бойових дій в АТО.

Представники ветеранської організації, що діє на території Лукашівської територіальної громади, звернулись щодо відновлення маршрутного сполучення села із обласним центром. Всього посадовими особами та депутатом облради  було прийнято 3 делегації від трудових колективів, територіальних громад  району та 9  осіб. Було озвучено й інші робочі питання з діяльності органів місцевого самоврядування та органів виконавчої влади.

За результатами виїзного прийому на окремі звернення громадянам надано кваліфіковані роз’яснення щодо можливих шляхів вирішення їхніх питань, інші взято на контроль для подальшого вивчення і вирішення з конкретними термінами. Окремі звернення  направлено до відповідних органів для виконання.

Вирішення надважливих питань очільник обласної ради взяв під особистий контроль.

Повернутись