Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спільне засідання Громадської ради та Ради старійшин району

На спільному засіданні Громадської ради та Ради старійшин району, в якому взяли участь очільники району Іван Демихін та Юрій Науменко, обговорено питання підготовки та проведення заходів з нагоди 25 річниці Незалежності України . План заходів, підготовлений організаційним комітетом, прийнято до виконання. 
 

Відкрив засідання голова райдержадміністрації Іван Демихін. Окрім основного, обговорено питання нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною», 

 затверджено кандидатури кращих працівників району для занесення на стенд  «Гордість Липовецького краю».

В ході обговорення плану проведення урочистостей з нагоди 25-ї річниці Незалежності України, від членів Громадської ради та Ради старійшин надійшли окремі  пропозиції щодо відзначення державного свята. Зокрема, відзначення демобілізованих учасників АТО, вшанування пам'яті загиблих земляків,  включення до районних заходів проведення шахового турніру 

Прийнято спільне рішення нагородити (посмертно) почесною відзнакою «За заслуги перед Липовеччиною» загиблого у зоні проведення АТО Грабчака Олега Вікторовича .

Підвів підсумки засідання Іван Демихін, зазначивши, що на черговому засіданні організаційного комітету  усі висловлені пропозиції будуть враховані.

Повернутись