Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Співає Поділля Леонтовича

2017 рік ознаменований визначною подією на теренах Вінниччини мистецької. Цьогоріч минає 140 років від дня народження видатного композитора, майстра хорової мініатюри, нашого земляка Миколи Дмитровича Леонтовича.
З цього приводу,4 жовтня у м.Немирів відбувся відбірковий тур обласного фестивалю хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича», у якому взяли участь народні та зразкові хорові колективи з Теплицького, Гайсинського, Оратівського, Липовецького та Тиврівського районів.
Народний аматорський хоровий колектив працівників культури та аматорів народного мистецтва (керівник Олександр Навроцький, диригент Галина Навроцька, концертмейстер Василь Блащук) гідно представили наш район на відбірковому турі. Глядачам надзвичайно сподобалось у виконанні колективу твори «Чом, земле моя», «Калиновий цвіт», «Козацьке весілля».
Висока виконавська майстерність, злагоджений спів та вміння донести твір до слухача заворожили аудиторію . Рішенням журі, яке очолювала Євгенія Плішка, викладач-методист Вінницького училища культури і мистецтв ім. М.Д.Леонтовича, хоровий колектив Липовецького районного будинку культури визнано одним із кращих та запрошено на заключний обласний фестиваль хорового мистецтва «Співає Поділля Леонтовича», який відбудеться в грудні місяці в м.Вінниця.

Повернутись