Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Співбесіди з сільськими головами продовжуються

Процес формування місцевих бюджетів переходить в активну стадію і місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування необхідно забезпечити його належну організацію з метою якісного і своєчасного формування та прийняття бюджетів на 2019 рік.
У нас не можливе якісне бюджетне планування до моменту поки державні органи не змінять підхід та не почнуть здійснювати планування видатків, виходячи з своїх потреб. Всі державні органи хочуть більше грошей. Одна з причин того, що цього року в Основних напрямах бюджетної політики відсутні так звані «стелі видатків» є те, що Мінфін не зміг звести всі прохання Міністерств з плановими доходами наступного року. Касовий розрив (дефіцит бюджету) перевищив значно допустимий маркер, записаний в цьому документі та вимоги МВФ. На наступний рік видатки (за виключенням таємних) перевищують видатки цього року на 306 млрд грн. Серед найбільших Міністерств чиї видатки зростають є: Міноборони – 83 млрд грн; МОЗ – 69 млрд грн; Мінсоцполітики – 53 млрд грн (у т. ч Пенсійний фонд – 30 млрд грн); МВС – 20 млрд грн; Укравтодор – 17 млрд грн; МінАПК – 13 млрд грн; Міненерго – 12 млрд грн; Мінрегіон – 10 млрд грн; Мінекології – 6,1 млрд грн, ЦВК – 4,2 млрд грн.
З метою реального передбачення усіх можливих нюансів у формуванні бюджету, сьогодні пройшов 2 тур співбесід із головами територіальниїх громад району. У ньому взяли участь голови Приборівської сільради Анатолій Березюк, Скитківської - Олег Слободянюк, Сививківської - Зінаїда Рябіщук та Славнянської - Микола Фальштинський. Лише спільними зусиллями ми зможемо  забезпечити стабільну роботу закладів соціально-гуманітарної сфери та забезпечити соціально-економічний розвиток територіальної громади району. Об"єднуючи кошти в один бюджет (районний), шляхом надання міжбюджетних трансфертів . в межах існуючих коштів ми забезпечимо діяльність усіх фахівців села, враховуючи потреби кожної громади.
Повернутись