Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

СПОРТ ЄДНАЄ!

Сьогодні стартувала 1 спартакіада працівників органів місцевого самоврядування. Змагання проводились із 4 видів спорту: настольного тенісу, стрільби, шахів, шашок. 
Відкрив спартакіаду голова районної ради Юрій Науменко, привітав учасників і побажав їм удачі у випробуванні на спритність, точність та відвагу. Право підняти прапор він надав капітану команди - переможця сільських спортивних ігор із с. Стара Прилука Михайлові Каченюку. З вітальною промовою виступив Олег Фурманюк, заступник голови райдержадміністрації. Голова районної профспілкової організації Валентина Тращук, подякувала учасникам за активність і висловила надію, що спортиний форум органів місцевого самоврядування матиме продовження в подальшому. Директор ФСТ "Колос" Микола Любченко ознайомив усіх із правилами змагань та складом суддівської колегії, яку очолив. Пролунав Гімн України і учасники взялись до справи.
Спортивного азарту сьогодні не бракувало ні стрілкам, ні тенісистам, ні шахістам із шашкістами. У спартакіаді взяли участь 14 команд працівників органів місцевого самоврядування. Особисто взяли участь у спартакіаді сільські голови Олександр Мельничук, Віктор Любченко, Андрій Ткач, Петро Дишлов, Василь Щербанюк, Ярослав Кліщук. По завершенні заходу, за результатами суддівської колегії, з перемогою учасників привітали Юрій Науменко, голова ради та Ольга Дмитрів, перший заступник голови райдержадміністрації. Переможці окремих видів спорту отримали Грамоти та грошові винагороди. Змагання пройшли організовано та успішно.
Повернутись