Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спорт перемагає

Світлина від Мій Липовець.

Вчора на майданчику з штучним покриттям відбувся фінальний тур відкритого чемпіонату району з футзалу 2019 року.
Змагання були організовані під егідою Липовецької спортивної громадської організації "Районна федерація футболу". Турнір розпочинали 14 колективів з різних куточків Липовецького району та ФК "Паріївка" представляла Іллінецьку ОТГ. В силу різних причин 3 команди Староприлуцька ОТГ, Щаслива і Вахнівка не дійшли до фінішу і знялися по ходу чемпіонату. 
З 23 лютого по 7 квітня було зіграно понад 70 матчів, забито понад 600 голів. До фінального туру зберігалася інтрига між трьома командами хто стане чемпіоном?, а хто буде срібним і бронзовим призерами? Але не з'явилися суперники ні "Вікінгів" з Турбова ні ФК "Паріївки", тому лише ФК "Галява" мала теоретичні шанси потіснити з першої позиції Паріївку, але для цього потрібно було вигравати свої 2 матчі з величезною різницею у рахунку. Врешті галяванці виграли свої два матчі, 9-6 в Липовця і 5:4 в Липовецької ДЮСШ, але цього було замало для того щоб піднятися в турнірній таблиці бодай на щабель вище. 
В підсумку на п'єдесталі місця розподілилися так чемпіоном стали ФК "Паріївка", срібними і брозовими призерами стали два колектива з Турбова "Вікінги" і "Галява" відповідно. Переможець отримав кубок, а всі призери були нагородженні грамотами та медалями!
За організацію та підтримку турніру велика вдячність райраді ФСТ "Колос" (Любченко М.І.), директору Турбівської ДЮСШ (Лебідь Ф.І.) та суддівській колегії: Шулак Т., Кіямуддін Р., Паламарчук Д., Чигур В., Любченко М.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.

Повернутись