Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спортивно-патріотичні заходи в районі

15-16 жовтня відбувся великий спортивний захід патріотичного спрямування, приурочений світлій пам’яті земляків-учасників АТО, які загинули, та Дню захисника України, організований і підготовлений тренером СМДО "Оріон", учасником АТО , Василем Авраменком за підтримки Федерації рукопашного бою України, Спілки учасників АТО Липовецького району та спонсорів -- народного депутата України Руслана Демчака, підприємця Романа Чубатюка, заводу фруктових та овочевих соків«Яблуневий дар».

Першого дня відбулися змагання серед спортсменів осередків «Оріону» . Змагались наймолодші – у вікових категоріях до 12 років. П’ять годин напруженої боротьби, триста хвилин справжніх неповторних хвилювань та позитивних емоцій пережили шанувальники рукопашного бою. Понад сто двадцять боїв відбулося серед хлопців та дівчат молодшого віку. Цікавими та по-своєму неповторними були бої між наймолодшими учасниками клубу, яким виповнилось 6-7-8 років. Цього разу вони вже були дещо загартованішими, але без сліз і розчарувань не обійшлося.

Видовище рукопашного бою не для слабких, особливо, коли йде боротьба між дівчатками. Окрім кулачків, їм допомагають косенята, туго заплетені мамою, незвичайна впертість, сильна воля до перемоги і підтримка та настанови тренера. Із трьох команд, що взяли участь у Чемпіонаті району, найчисельнішою була команда з Турбова, другою -- з Липовця і третьою з Вахнівки. Так і розподілились командні місця -- за кількістю зайнятих перших місць у них.

Переможених не було. Всі дітки -- учасники Чемпіонату одержали нагороди: грамоти і медалі. За зайняті перші місця (у вагових категоріях) нагороди вручав командир розвідувальної групи Київського Легіону Андрій Григорук, за другі місця-- Андрій Андрущак -- майстер спорту України , і за треті -- Сергій Яропуд -- срібний призер Чемпіонату Європи, бронзовий призер з УШУ- саньшоу. Переможців запрошували на п’єдестал почестей, вітали, вручали нагороди, робили світлини. Та це було не все! На превеликий подив дітей - сьогодні вони отримали неочікувані подарунки у вигляді спортивних снарядів і споряджень від народного депутата Руслана Демчака, які вручив їм заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Для них це була ще одна можливість повірити , що мрії - збуваються!

Під мелодію Державного Гімну України Станіслав Полупанов, тепер уже чемпіон і власник золотої медалі, разом із справжнім командиром Андрієм Григоруком опускали державний прапор, а діти разом з батьками впевнено співали "Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці...". Завершився Чемпіонат колективними світлинами всіх учасників із батьками, суддівською колегією та їх шановним Учителем. Їм є на кого рівнятися! Педагогічні здібності Василя Авраменка разом із принциповістю, вимогливістю і надзвичайною батьківською любов’ю спрямовані на формування у дітей таких важливих рис характеру як витримка, взаємоповага, взаємопідтримка .  А ще він виховує справжніх патріотів нашої України, закладаючи в їх маленьких і добрих сердечках безмежну любов та повагу до батьків, старших поколінь, до рідної землі, на якій народились і виросли.

Кубок Вінницької області з рукопашного бою серед юнаків, юніорів та дорослих відбувся другого дня – 16 жовтня. До Липовецької спортивної школи з’їхалися спортсмени клубів з Томашполя -- «Альтаїр» , Ямполя – «Барс», Калинівки -- «Лідер», Чечельника – «Сапсан» та Крижополя --«Краб».

Після урочистого відкриття, слів благословення від священика, слів підтримки від тренерів і організаторів дійство перенеслося на татамі. Понад 60 учасників зустрілися у поєдинках, цього дня були і нокаути, і нокдауни.

Було добре помітно, що спортсмени раніше зустрічалися на інших спортивних заходах. Але це лише підігрівало атмосферу, хтось давно мріяв відігратися, хтось підтвердити статус чемпіона. Поєдинки були видовищними, спортсмени вражали технікою та підготовкою.

Під час нагородження найкращих спортсменів у техніці поєдинку було відзначено пам’ятними статуетками, таку ж нагороди отримали ті, хто не виборов призового місця, але продемонстрував величезну волю до перемоги,  директор заводу «Яблуневий дар» Сергій Мочалюк вручив їм грошові винагороди.

У підсумку знову сяяв зірочками «Оріон», виборовши перше загальнокомандне місце, друге місце за спортсменами клубу «Барс» з Ямполя, третє – «Краб» з Крижополя.

Спортивний захід відбувся на досить високому організаційному рівні завдяки зусиллям багатьох людей. Щира подяка усім, хто допомагає у проведенні таких заходів, зокрема спонсорам – Народному депутату України Руслану Демчаку, підприємцю Роману Чубатюку, ресторану  «Серце міста», концерну «Сімекс-Агро», Спілці учасників АТО у Липовецькому районі та Юрію Яремчуку, директору дитячо-юнацької спортивної школи Миколі Любченку,  головному спеціалісту з питань фізичної культури та спорту відділу культуру і туризму РДА Ігорю Ревацькому, батьківським комітетам усіх осередків. Усім, хто допомагає словом і ділом для того, щоб майбутнє покоління було здоровим і фізично, і морально. 

Повернутись