Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Спортзала для Оріону

5 січня за участю першого заступника голови райдержадміністрації Ольги Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка відбулося урочисте відкриття спортивної зали на базі ВАТ «Агромаш» для занять секцій з рукопашного бою та УШУ.

Приміщення виділено за сприяння директора установи Чубатюка Р.З., де силами тренерів та батьків здійснено капітальний ремонт двох залів.

 Також, за сприяння райдержадміністрації, районної ради, а також небайдужих спонсорів, у приміщенні встановлено нові вікна, проведено опалення, закуплено покриття для підлоги та інший спортивний інвентар і обладнання.

Освячення приміщення провів отець Василь, який не тільки освятив спортзал, а й звернувся із напутніми словами до присутніх.

Голова організації СМДО «Оріон» та головний тренер Василь Авраменко подякував усім учасникам, тренерам, батькам та спонсорам за участь у житті «оріонят», адже новий спортзал стане справжнім осередком фізичного виховання, сприятиме формуванню потенційного олімпійського резерву, допоможе виростити здорове покоління.

Повернутись