Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Стартували ІХ сільські спортивні ігри!

Взяли старт ІХ сільські спортивні ігри серед територіальних громад району, присвячені 25 річниці Незалежності України. Відповідно до Положення, затвердженого головою ФСТ "Колос" М. Любченко та погодженого завідувачем сектору у справах сім'ї, молоді та спорту І. Ревацьким, такі змагання вже вдев'яте проходять у районі, маючи за мету якнайширше залучення мешканців територіальних громад до здорового способу життя, активізації роботи органів місцевого самоврядування щодо пропаганди та розвитку масових видів спорту.

У суботу в Липовецькій ДЮСШ відбулись змагання із волейболу між командами чоловіків. У змаганнях взяли участь представники 10 територіальних громад, а територіальну громаду Лукашівської сільради представили дві команди. Змагання відкрили заступник голови районної ради Руслан Танасюк та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк. 

У справедливій, азартній боротьбі за перемогу, першість здобули і ввійшли в фінал: команди Старої Прилуки (представник Олександр Хацьола), Лукашової (представник Андрій Притолюк), Козинець (представник Олег Фурманюк). Переможців відзначено грамотами та спортивними медалями.

13 лютого позмагатись у майстерності володіння волейбольним м'ячем прибудуть жіночі команди територіальних громад. Любителів спорту запрошуємо отримати відповідну дозу задоволення від побачених ігор.

Повернутись