Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Субсидії на опалювальний період призначатимуться у жовтні

Розпорядженням першого заступника голови Липовецької райдержадміністрації з 1 жовтня 2016 року розпочався опалювальний період.В умовах великих тарифів на житлово-комунальні послуги питання призначення житлових субсидій набуває особливої актуальності.

Житлова субсидія є безповоротною допомогою уряду українським сім’ям у сплаті комунальних послуг і призначається на 12 місяців, а її розрахунок проводиться окремо на не опалювальний період і окремо на опалювальний.

Якщо сім’я подала документи на оформлення субсидії і отримувала її на опалювальний період 2015-2016 рр., а на не опалювальний період вона не призначена, то управління праці та соціального захисту населення здійснить автоматичний перерахунок на опалювальний період.

На опалювальний період 2016-2017 рр. житлові субсидії видаватимуться на основі тих критеріїв, які діють на сьогодні. Тобто без врахування наявності депозитів і доходів від їх розміщення в банку, без будь-яких обмежень щодо наявності майна.

Держава зробила крок назустріч і тим людям, які орендують житло. Такі сім’ї, на підставі договору найму (оренди) житла, теж можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги.

Субсидія розраховується виходячи з доходу зареєстрованих у будинку (квартирі) осіб і оформлюється на будь-кого з членів сім’ї.

Наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії.

У випадку виникнення змін щодо складу сім’ї зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб (орендарі - про осіб, які фактично проживають), їх соціального статусу, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, умов їх надання, виконавців житлово-комунальних послуг, купівлю товарів або оплату послуг на суму більше 50тис. грн громадянин, якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця поінформувати управління праці та соціального захисту населення РДА.

 
http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-41/70------/5601-subsydii-na-opaliuvalnyi-period-pryznachatymutsia-u-zhovtni
Повернутись