Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Сучасна молодь - майбутнє нашої УКРАЇНИ!

Виховання дітей в любові до Батьківщини – завдання надзвичайно складне і дуже важливе для всіх нас. 
Тому, однією з головних проблем сьогодні є створення умов для своєчасного повноцінного фізичного, психічного та духовного розвитку дитини.
Вагомий внесок у справу становлення повноправної, повноцінної, впевненої, сміливої, чесної та відданої української особистості роблять саме національні бойові мистецтва.
Вони виховують в наших дітях почуття гідності, захищеності, впевненості, волі, відповідальності та вимогливості до себе, піклування про свою родину, повагу до інших людей та свого краю, прищеплюють любов до своєї країни, а разом з нею гордість за славне минуле предків і бажання зробити її ще красивішою і могутнішою!
Універсальним та унікальним навчально-виховним національним бойовим мистецтвом в цьому напрямку є сьогодні Бойовий Гопак.
Спорт – це завжди важко. Це потребує від дітей величезної самовіддачі та дисципліни, це важко як для дітей, так і для їх батьків.
Але витрачений час та енергія мають завжди гарні плоди! Це не лише фізичне здоров’я, але й психологічне, духовне та здоровий спосіб життя, це гідні представники нації у майбутньому, це величезне задоволення від результатів своєї діяльності сьогодні!
У нашому Липовецькому районі Бойовий Гопак з'явився зовсім недавно. Всього рік тому, тренер із Вінниці Сергій Коломієць ( нащадок славних Прилуцьких козаків), у Турбівській селищній та Староприлуцькій ОТГ створив школу Бойового Гопака ім. Івана Кулаги.
Гопаківцем стати не так просто, як це здавалося на перший погляд. Багато дітей випробовували себе на цьому шляху, та втрималися лише найстійкіші й ті, хто мав достатню вольову та настановчу підтримку від своїх батьків.
Гопаківці школи БГ ім І. Кулаги, які вистояли всі початкові етапи Бойового Гопака, не припиняють тішити тренера, батьків, себе та всіх липовчан своїми результатами та досягненнями у цьому незвичному виді спорту.
Нещодавно, 17 лютого 2019 року, гопаківці Липовеччини здобули чергову перемогу на  обласних змаганнях!
Перше загальнокомандне місце привезли вони із ІІ  товариських змагань , приурочених Дню пам'яті Героїв Небесної Сотні, що проходили в м. Вінниця. 
Цей гарний результат  вихованці школи вибороли для тренера Сергія Коломійця, завдячуючи йому за невтомну працю та професійне ставлення до навчання та виховання наших дітей. 
Коли є такі ентузіасти своєї справи, як Сергій Коломієць, неодмінно з’являються нові переможці, нові гарні досягнення та події, якими ми спільно пишатимемося!!!
 
Дякуємо всім, хто підтримує школу Бойового Гопака ім. Івана Кулаги у нашому районі та сприяє її розвитку, оснащенню та вдосконаленню!!! 
Слава Гопаку!
Слава Україні!
Героям слава!
 
Від імені батьків гопаківців Юлія Голуб 
Повернутись