СВОЄ СЕРЦЕ, УКРАЇНО, Я КЛАДУ ТОБІ ДО НІГ...

Під час урочистостей, що проходили сьогодні на Липовеччині з нагоди Дня захисника України, на приміщенні Липовецького військового комісаріату було відкрито Меморіальну дошку нашому земляку, колишньому військовому комісару, майору Сергію Михайловичу Бичкову. На мітингу , що проходив біля Липовецького військового комісаріату виступив підполковник Віктор Чуба. Він зазначив , що колеги Сергія Бичкова, друзі і вчителі згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша. Знаємо, що Україна втратила одного з найкращих, найсміливіших, найдостойніших із своїх синів.

Перед липовчанами з вітальним словом виступили перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та голова районної ради Юрій Науменко.
-Вітаємо Вас , липовчани, з великим християнським святом – Покрова Пресвятої Богородиці, Днем Українського козацтва та Днем захисника України.
Дякуємо вам, шановні учасники АТО/ООС, за вашу мужність і силу духу, за справжній патріотизм і любов до батьківщини, за вашу жертовність, беззаперечну готовність захищати Україну. Нехай ваша справа для України буде надійним і міцним оберегом, її непереможним захистом від ворогів.
Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – нaш святий oбoв’язoк. Сьогодні на честь вашого побратима ми відкриваємо Меморіальну дошку. Наш земляк Сергій Бичков був спрaвжнім пaтрioтом, який з перших днів російської агресії вирішив піти в зону бойових дій аби боротись за суверенітет та цілісність України. До березня цього року він перебував у гарячих точках зони ООС. Він переймався долею підопічних молодих воїнів, які із вдячністю згадували про це. Його серце не витримало всього того болю, який довелось пережити протягом цих років. 6 березня серце воїна перестало битись. Своє життя Сергій Бичков віддав за мир та спокій рідної землі. Керівники висловили слова поваги та вдячності за сина, матері - Раїсі Олександрівні.
Чимало теплих слів на адресу Сергія Бичкова сказав голова Липовецької районної організації "Спілка учасників АТО", депутат районної ради Юрій Яремчук, який особисто знав його, не раз спілкувався, захоплювався ним як особистістю.
На урочистостях з промовою виступив колишній капелан зони АТО, о. Василь Андрійчук із УПЦ с. Зозівка, який тричі був у зоні АТО , бо підтримку наших воїнів вважає своїм обов"язком
-Кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo у нашій державі люди будуть гинути нa вiйні... Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реальністю. Обривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни, зазначив він у промові . Тoж дaвaйте шaнувaти пам'ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім'я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви, прийдешніх поколінь! А тих воїнів, які продовжують свою боротьбу, нехай Богородиця закриє від біди своїм омофором, нехай пошле нашій Україні мир і спокій.
Право відкрити меморіальну дошку було надано братові - Віктору Бичкову та побратимам Сергія, учасникам бойових дій в АТО.
У заході взяли участь родина героя, його хрещені батьки, учасники бойових дій в АТО, земляки, представники територіальних громад району, працівники районної ради та райдержадміністрації, товариші , трудові колективи, шкільна молодь та учителі школи . Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу справжнього патріота України Сергія Бичкова. Присутні поклали квіти до меморіальної дошки та низько вклонились його пам"яті.

Учасників бойових дій в АТО, сім"Ї загиблих та особовий склад райвійськомату було відзначено керівниками з нагоди Дня захисника України Почесними грамотами та відзнаками.

Урочистою ходою із державними та червоно-чорним прапором колона пройшла містом до Пам"ятного знаку борцям за Україну та Меморіалу Слави. Там о. Василь відправив панахиду за загиблими липовчанами та всіма воїнами, які віддали свої життя за волю та незалежність України. Разом із священником присутні помолились за героїв, які відійшли у вічність, за мирне небо та щасливе життя українців, поклали квіти до обох пам"ятників та вшанували пам"ять загиблих хвилиною мовчання.
По завершенні урочистої частини у районному будинку культури для учасників заходу відбулась концертна програма патріотичного спрямування.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.