Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свята розпочались

З самого ранку приміщення райдержадміністрації наповнилося дитячим гомоном. На запрошення голови районної ради Ю.М. Науменка та голови райдержадміністрації І.П. Демихіна,  в переддень Дня Святого Миколая, в залі зібралися діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях та сім’ях опікунів на святкову зустріч з керівниками району. Очільники району привітали дітей з наступаючими святами, побажали рости здоровими, радувати своїх близьких, творити тільки добрі справи. Присутнім опікунам подякували за  виховання дітей, за душевне тепло, яке вони віддають дітям. А діти розповіли про свої мрії та ким вони хочуть бути в майбутньому. На завершення зустрічі всі отримали подарунки – «миколайчики».

Згодом, керівники району привітали «миколайчиками» і дітей, батьки яких загинули під час проведення антитерористичної операції на сході країни. Голова райдержадміністрації І. Демихін разом із військовим комісаром В. Чубою відвідали родину Полупанових, голова районної ради Ю. Науменко відвідав родину Грушків. Вітаючи дітей зі святом, вони подякували матерям за виховання дітей та поцікавились нагальними потребами сімей, зазначивши, що вони будуть всебічно сприяти їх вирішенню.

З побажанням міцного здоров’я заступник голови райдержадміністрації О.М. Фурманюк привітав дітей, які знаходились на лікуванні в Липовецькій ЦРЛ. Він вручив їм солодкі подарунки – «миколайчики».

Також, в переддень Дня Святого Миколая, подарунки – «миколайчики» отримали вихованці дитячих садочків району. Голова районної ради Ю.М. Науменко та голова райдержадміністрації І.П. Демихін, їх заступники: Танасюк Р.А., Фурманюк О.М., керуючий справами Тітенко Ю.М. та керівник апарату Скоцький О.І. побували в усіх дитячих садках та вручили дітям солодощі. А діти вітали гостей веселими танцями та піснями, розказували, що вони просили у Святого Миколая і які подарунки одержали.

Свята розпочалися цікаво та весело. А попереду ще багато цікавих заходів та розваг.

http://lip-rda.gov.ua/index.php/mainmenu-51/64-/4463-sviata-rozpochalys

Повернутись