Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Святий Миколай завітав до дітей ДЮЦ

З часу проголошення України незалежною, стали повертатися на свою історичну батьківщину забуті за часи радянщини українські свята, звичаї та обряди. Одне із них, свято святого Миколая, покровителя та заступника діточок, який усе своє життя творив для людей добро,повернулось до дітей , та й до дорослих теж. Бо хто не хоче дива? Дива трапляються і з дорослими.
З того часу малята щорік з натерпінням чекають свята, бо з його приходом починаються новорічні та Різдвяні дива. Традиційно, що після запалення міської ялинки такі заходи проходять у всіх дошкільних та шкільних навчальних закладах. Учора св. Миколай завітав до вихованців Липовецького районного дитячо-юнацького центру. 
Директор Центру Алла Куземко привітала гуртківців та їх батьків зі святом.
На цей захід , як завжди, прийшло чимало гостей: голова районної ради Юрій Науменко, представники районної державної адміністрації Олександр Скоцький та Вікторія Іванюк. Голова районної ради привітав дітей та їх батьків із прийдешніми святами та Днем св. Миколая.
-Це свято любові і душевної теплоти, -зазначив він. У цей день навіть дорослі починають вірити в чудеса, а діти з нетерпінням чекають ранку, щоб зазирнути під подушку або в чарівний чобіток, бо приємно знайти подарунки, особливо про які мріялось. Діти були чемними і слухняними протягом року. Нікому буде і різку подарувати св. Миколаю. Нехай це свято принесе вам не тільки подарунки , а й наповнить ваші оселі щастям, теплотою та любов'ю.
Нехай воно вселить в наші серця любов і надихне на добрі справи та милосердя, нехай подарує нам віру у завтрашній день та виконання наших найзаповітніших мрій!
Будь-який привід хороший, щоб згадати один одного і побажати миру й щастя. Нехай для всіх таким приводом стане День святого Миколая! І нехай цей день буде по справжньому найщасливішим у низці передноворічних та Різдвяних свят!
Юрій Науменко вручив нагороди переможцю обласного та Всеукраїнського конкурсу "Сурми звитяги" Іллі Діденку. Його сюжетна композиція зайняла 1 місце в області , а згодом 2 місце в Україні.
На чудове свято завітали дітки із інклюзивного центру, вони теж розважались в колі малих липовчан . Веселощі , танці , пісні захопили всіх і закружляли навколо красуні-ялинки, що стояла надзвичайно яскрава і замріяна в центрі святкової зали.
Дорослі гості свята прийшли не з порожніми руками , вони принесли дітям солодкі "миколайчики", які вручили під час музичного дійства.
Свято не закінчилось,
на вихованців та гостей чекали ще веселі руханки, ігри, хороводи, розваги та музична розважальна програма за участі янголів та казкових героїв, яку підготувала керівник театрального гуртка Людмила Мазур спільно з іншими керівниками. Зі святом, діти!
Повернутись