Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Святкові вогні на головній новорічній ялинці Липовця засвітились у День святого Миколая

Відкриття ялинки в Липовці дало офіційний старт новорічним святам у районі. Яскраві вогні на головній зимовій красуні Липовеччини щойно запалилися і вже зовсім скоро  наповнять місто чарівною атмосферою Нового року і Різдва. З того часу як проголошено акт про Незалежність України стало  традиційним  запалювати вогні на головному символі Нового року - ялинці в свято святого Миколая, 19 грудня.

Як годиться за статусом, Ялина на Молодіжній площі в Липовці  найрозкішніша. І росте вона тут давноу оточенні своїх сестер-красунь, їй близько 50 років. У свій час привіз ці ялини колишній голова колгоспу Анатолій Іванович Данченко із Дагестану, батьківщини поета Багаутдіна Мітарова. Всі його сестри подарували по деревцю. Одне з них не прижилось.  Зараз ялина висотою сягає близько 15 метрів, прикрашена  червоними і синіми кулями та яскравою ілюмінацією, а у верхів'ї дерева красується український тризуб.

Сьогодні свято зібрало на площі чимало дітей та дорослих. Легкий морозець щіпав за щічки та малята не переймались, пританцьовували на сніжку разом із керівником гуртка ДЮЦ Людмилою Мазур.

Привітали липовчан із Днем св. Миколая та прийдешніми святами міський голова Микола Грушко, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмирів, голова районної ради Юрій Науменко, депутат обласної ради Тетяна Редько. Миру, добра, благополуччя родинам та процвітання Липовецькому краю й рідній Україні побажали вони.

Давніми українськими щедрівками потішили усіх творчі колективи "Славняночка" із с. Славна,  місцевий колектив "Козачка", хор районного будинку культури. Діти нетерпляче кликали вже Миколая з подарунками. Він не забарився і з'явився на площі  в оточенні двох Янголів. Привітав діток, запитав чи були слухняними і чемними протягом року і запросив усіх до хороводу навкруг ялинки. На площі з'явились казкові герої і діти із задоволенням пішли в танок. Цього разу всіх щедро пригощали  україночки солодощами, печивом. Танці та конкурси, розваги навколо красуні-ялинки забезпечили гуртківці та педагоги Липовецького ДЮЦу. Свято вдалось! Діти й дорослі повертались додому із "миколайчиками".

Гарний "миколайчик" від народного депутата Руслана Демчака в цей день отримав танцювальний зразковий колектив "Зернятко".

Повернутись