Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Святкуємо Міжнародний день сім’ї

Сім'я, любов і вірність. Це стовпи, на яких тримається наше життя. Сім'я дає нам відчуття ґрунту під ногами, любов пов'язує нас з Богом, а вірність укріплює нашу віру в людей. 
Все це - складові людського щастя.Сьогодні уся країна відзначає день сім'ї – день наших з Вами родин. Адже саме сім’я є тією цеглинкою з якої складається добробут та спокій у нашій державі.Сім´я, увібравши в себе історичний досвід всіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Українська нація – працелюбна і талановита. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї. В сім´ї дитина отримує перші уроки любові до батька-матері, до своєї Батьківщини. В сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги. 
Сьогодні служба в справах неповнолітніх райдержадміністрації та районний Центр соціальних служб сім'ї та молоді провели чудове свято для сімей в яких перебувають під опікою чи всиновлені діти.
У святковій залі сім'ї привітали заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Зокрема, заступник голови ради у своєму виступі зазначив, що Міжнародний день сімей (International Day of Families) відзначається щорічно 15 травня і заснований Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році.
Сім’я - це основа всього суспільства. Це колиска загальнолюдських цінностей, культури та історії, головна запорука стабільності і розвитку держави. Альянс сім'ї і держави - необхідна умова благополуччя і процвітання соціуму. Тому в Україні, як і у всіх цивілізованих країнах, високо шанується і охороняється інститут сім'ї. Підтримка сім'ї - один з головних пріоритетів української держави. Як і в усьому світі, 15 травня в нашій Україні громадяни відзначають Міжнародний день сім'ї.Нехай це свято стане для кожного з нас продовженням великого сімейного щастя і вагомих досягнень для кожної родини. Дозвольте побажати Вам та всім Вашим рідним міцного здоров’я, щастя та непохитної твердості родинних стосунків.
За спільним розпорядженням, керівники вручили батькам , які стали опікунами, чи виховують всиновлених дітей, грамоти та квіти. У невимушеній обстановці, за чашкою кави,чаю запрошені подивились гарну концертну програму підготовлену дітьми, виставку творчих робіт, приурочену святу.
З недавнього часу заходи до Дня сім'ї проводять у школах, бібліотеках, дошкільних навчальних установах району. Організовано проходять виставки творчих робіт дітей, виставки художньої та публіцистичної літератури.

Повернутись