Святкували спортсмени!

В суботу, 14 вересня, на футбольному полі Липовецької ЗОШ №2 змагалися та водночас святкували спортсмени. До Липовця з’їхались спортивні команди територіальних громад району на 12 заліком сільські спортивні ігри серед команд територіальних громад Липовецького району. Традиційно спортивне дійство відбувалось в День фізичної культури та спорту, адже це свято спортсменів, тренерів, фахівців галузі фізичної культури та спорту та всіх прихильників активного та здорового способу життя.

На відкриті свята виступив заступник голови Липовецької райдержадміністрації Олег Фурманюк. Він привітав спортсменів зі святом і наголосив, що не можливо переоцінити важливість фізичної культури у повсякденному житті, адже школа спорту культивує в людині життєво необхідні якості – шляхетність, ефективну співпрацю в команді, вміння чітко формулювати ціль та послідовно її досягати, підкорювати власний інтерес загальній меті. Також керівництвом району було відзначено Почесними грамотами і подяками кращих працівників галузі: Радіонова Павла Петровича, Мандра Василя Григоровича, Смалюха Юрія Вікторовича, Матвієнка Олександра Васильовича та Кисіля Ігоря Всеволодовича. Від нагороджених взяв слово організатор спортивно-масової роботи Зозівської територіальної громади, Смалюх Юрій. Подякував за відзнаку не тільки керівництву, а й своїм спортсменам, адже завдяки тільки спільним зусиллям досягається найвища ціль – перемога!

Після урочистостей перейшли до змагань, команди змагалися у міні-футболі, армспорті, легкоатлетичному кросі та перетягуванні канату.

У футболістів весною був проведений попередній етап після якого до фіналу вийшли команди Росошанської ОТГ та Староприлуцької ОТГ, Зозівської, Козинецької, Скитецької сільських громад. В силу різних причин команда Староприлуцької ОТГ футболістами не приїхала. Тож було вирішено зіграти по круговій системі. Так, команди Росошанської ОТГ спочатку обіграли зозівську команду, а згодом у козинецьку. В свою чергу Скитка також без проблем розібралася з вищеназваними колективами. А вирішальний матч між росошанськими та скитецькими футболістами приніс гарний настрій та інтригу, основний час закінчився з рахунком 4:4, а в серії післяматчевих пенальті перемогла Скитецька громада. Команди наче домовились, і в грі за бронзові нагороди також у серії післяматчевих пенальті перемогу святкували козинецькі футболісти.

Усі призери були нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку.