Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято єдності

В районній раді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування, в яких взяли участь депутати районної ради, колективи органів місцевого самоврядування, запрошені.
Із доповіддю про роботу органів місцевого самоврядування виступив голова районної ради Юрій Науменко . Він зазначив, що День місцевого самоврядування-це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, але й депутатів та усіх громадян, які вболівають за Липовеччину, дбають про розквіт і зростання нашого краю.На часі – реформування місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою, тривають перетворення у галузі охорони здоров’я, освіти, продовжує вдосконалюватися законодавство нашої держави. Професіоналами своєї справи можна назвати переважну більшість очільників рад, надійною підмогою у їх роботі стали секретарі виконкомів та рад.Саме нам із вами випала почесна і, водночас, відповідальна місія – представляти й відстоювати інтереси громад, захищати їх право на повноцінний розвиток і добробут. Болючою раною, на превеликий жаль, залишаються в нашій державі бойові дії на території Донецької та Луганської областей. Нещодавні події - в країні введено на місяць воєнний стан. У таких непростих умовах робимо все для того, щоб стабільно працювали такі стратегічно важливі галузі як промисловість, сільське господарство, будівництво, залучалися інвестиції, забезпечувався сталий економічний розвиток.Усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює їх потреби та інтереси, міцного здоров’я, щастя і непохитної віри у щасливе майбутнє рідної Липовеччини та України. Успішна робота органів місцевого самоврядування – запорука стабільності життєдіяльності місцевої громади та засіб вирішення непростих питань у житті рідного краю. Нехай це свято об’єднає нас у спільному прагненні зробити наше місто, селище, села і всю Україну щасливими й багатими.
Присутні вшанували пам’ять наших захисників - земляків та всіх полеглих за свободу і незалежність України хвилиною мовчання.
Працівників органів самоврядування привітала перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів. Вона щиро подякувала за співпрацю і висловила впевненість, що в єдності - нам під силу вирішення любих питань і побажала самоврядцям успіхів у реалізації стратегій розвитку територіальних громад, добра, підтримки виборців.
Керівники вручили нагороди депутатам районної ради та працівникам органів самоврядування .
Перед колегами виступив із вітальною промовою колега, учасник богових дій в АТО, голова Нападівської сільської ради Василь Щербанюк. На свято завітав один із керівників рятувальної служби з надзвичайних ситуацій Вадим Танасієнко, який привітав усіх з Днем самоврядування та відзначив за співпрацю керівників органів місцевого самоврядування почесними грамотами. 
З нагоди Дня волонтера голова районної ради відзначив почесною грамотою першого заступника голови райдержадміністрації Ольгу Дмитрів та заступника голови районної ради Руслана Танасюка.
Привітала своїх колег голова Липовецької профспілки працівників держустанов Валентина Тращук. Вона зазначила, що день місцевого самоврядування це свято утвердження самоврядних традицій багатьох поколінь українців. Сьогодні органи місцевого самоврядування відкриті і прозорі, робота їх спрямована лише на одне-задоволення життєвих потреб мешканців району, поліпшення їх добробуту.Висловила вдячність за участь у профспілковому русі, адже питання соціального захисту працюючих завжди на часі.
Відповідно до постанови Липовецького РК профспілки працівників держустанов, грамотами та грошовими винагородами відзначено за активну участь в профспілковому русі та з нагоди свята чимало спілчан. Частина із них - профспілковими нагородами обласного рівня.
Ауру святковості та невимушеності на заході самоврядцям подарували кращі солісти та колективи Липовецького РБК.
Повернутись