Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято наближається

За участі очільників району Ольги Дмитрів та Юрія Науменка відбулось засідання оргкомітету з питань організації відзначення різдвяних та новорічних свят. З метою організації та проведення святкових заходів до Дня Святого Миколая та Новорічних і Різдвяних свят у районі, керуючись п.п. 19, 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, затверджено план щодо організації та проведення святкових заходів. 
У зв`язку з цим, ряд керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, комунальних закладів та установ районної і міської рад отримали ряд доручень.
Зокрема, забезпечити напередодні та під час святкування Дня Святого Миколая, новорічних і Різдвяних свят у місті проведення необхідних робіт щодо упорядкування вулиць, площ, скверів, парку, доріг, благоустрій та святкове оформлення міста і його вечірньої ілюмінації. Провести необхідні роботи щодо святкового оформлення вітрин магазинів, банків, офісів.
Для районних служб, що працюють з дітьми головне забезпечити проведення заходів для дітей новорічними подарунками, сувенірами, призами.

Повернутись