Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято новорічної ялинки !

На данном изображении может находиться: 21 человек, люди улыбаются, люди стоят и на улице
26 гудня, діти пільгових категорій Липовецького району, у супроводі працівників   комунального закладу «Липовецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді» Липовецької районної ради,  взяли участь у обласному святкуванні новорічної ялинки, яке відбулося у академічному українському музично-драматичному театрі ім. Миколи Садовського, у м. Вінниця. 
Спочатку малечу  привітав зі святом заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Івасюк, який зазначив, що Новорічних  та Різдвяних свят із нетерпінням чекають, як діти, так і дорослі. Це чарівний час, коли усі задумані бажання обов’язково збуваються та наголосив, що влада прагнула зробити так, щоб сьогоднішній день запам’ятався на цілий рік, побажав усім веселих свят, насолодження   виставою, бути  щасливими і здоровими.
Діти мали можливість читати вірші, співати  веселих пісень, танцювати, грати у рухливі ігри з  м’ячами. За свою активність юні гості отримували  подарунки  від Святого Миколая та Баби Яги, яка виявилась зовсім не злою, а дуже веселою і щедрою.
Після ігор  малята  мали змогу переглянути казку «Русалонька» - цьогорічну прем’єру, яку актори театру підготували спеціально до Новорічних свят.
А на згадку про сьогоднішню щасливу зустріч, після перегляду вистави, від керівництва області кожна дитина отримала в подарунок набір солодощів, новорічний імбирний пряник, а також набір пазлів, де є карта України.
На данном изображении может находиться: 1 человек, стоитНа данном изображении может находиться: один или несколько человек и люди стоятНа данном изображении может находиться: 4 человека, толпа и в помещенииНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, люди стоят и текстНа данном изображении может находиться: один или несколько человекНа данном изображении может находиться: люди сидят, новогодняя елка и на улицеАвтоматический альтернативный текст отсутствует.На данном изображении может находиться: 9 человек, люди улыбаются, люди стоят
Повернутись