Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято першого дзвоника

Зі святом всіх, хто вийшов з дитинства!
Сьогодні по всій неосяжній Україні пролунав перший дзвоник, який покликав дітей та вчителів до праці і ще раз нагадав дітям , що літня пора завершилась. Цей день є визначним і радісним святом для кожного з нас. Адже він знаменує початок отримання знань. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось - Свято Першого дзвоника відбулось вперше у житті! Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя із приємними несподіванками, поразками, успіхами... Перший навчальний рік, перший дзвоник, перший урок, перша вчителька, перша оцінка у цікавій Країні Знань!

Сьогодні у всіх територіальних громадах району відбулось свято за участі батьків, дітей, очільників громад, педагогічних колективів та гостей. До Липовецької ЗОШ №2 завітав із Києва колишній учень цієї школи-нині народний депутат Руслан Євгенійович Демчак. Як він зазначив у виступі, не приїхати не міг, оскільки у свій час сам тут навчався, тут працювали понад 40 років його батьки і тут ще працює шанована в місті його улюблена вчителька Алла Володимирівна Семеняко, яку він приїхав привітати. 

Урочиста лінійка розпочалась Гімном України, відмінники
навчання внесли прапор і слово взяв директор школи Дмитро Черепашук. Це вже вісімнадцяте Свято першого дзвоника за його директорства, а він кожен раз хвилюється як вперше. Директор щиро привітав зі святом присутніх , побажав усім витримки та стійкості на нелегких тернових шляхах освіти і зупинився на успіхах , які принесли школі перможці олімпіад, різних конкурсів. Право вручити грамоти та дипломи він надав гостям школи депутату Руслану Демчаку та першому заступнику голови райдержадміністрації Ользі Дмитрів, яка теж тут навчалась і її діти закінчували теж цю школу. Далі вони виступили із вітальним словом і побажаннями перед липівчанами . Депутат пообіцяв у наступному році завершити процес оновлення шкільних класів меблями для учнів усіх шкіл району і допомогти ЗОШ №2 в облаштуванні внутрішніх вбиралень. 
Виступив також голова батьківського комітету Сергій Остапенко, стараннями якого на радість усім у школі є Wi-Fi. Далі усі мали честь послухати маленьких першокласників, оскільки директор зачитав список зарахованих до 1 класу - то вони вже мали повне право показати, що вміють. 


Школа вітала і радо приймала у свою велику дружну шкільну родину новачків, першокласників. Ласкаво просимо, друзі! 
Діти, взявшись за руки із одинадцятикласниками, пройшли через арку райдуги. Це був шлях до пізнання, успіху . 
Затим спільно із класними керівниками та батьками вони направились до Меморіалу Слави та пам"ятного знака загиблим учасникам АТО, аби покласти квіти і вшанувати їх пам"ять.
Липовецька ЗОШ №2 найбільша у місті школа і налічує 582 учні , які навчаються у 26 класах. У цьому році в ній навчатимуться 63 дітей у трьох перших класах . Прийняли їх теплом свого серця досвідчені вчителі Алла Ярославівна Сплодитель, Наталія Анатоліївна Яременко, Олена Якимівна Сенів. В добру путь, дітки!

Повернутись