Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято працівників аграрного сектора у Вінниці

Керівники Вінниччини привітали з професійним святом працівників аграрної сфери Вінницького краю

Урочистості з нагоди відзначення Дня працівників сільського господарства 15 листопада зібрали у залі обласної філармонії ім. Леонтовича кращих працівників агропромислового сектору регіону.

Привітати господарників області, працівників харчової промисловості, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств Вінниччини із професійним святом та подякувати за нелегку щоденну працю завітали голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій та заступник голови обласної Ради Ігор Хміль. Валерій Коровій зазначив, що у області інтенсивно розвивається тваринницька галузь. Вінниччина стала лідером за чисельністю поголів’я ВРХ, корів та птиці.

Високих результатів аграрії досягли завдяки залученню інвестицій в процес виробництва сільськогосподарської продукції - в галузь надійшло 20 млн. дол. США - та реалізації низки інвестиційних проектів. Обсяги капіталовкладень в АПК області 2018 року зросли на третину.
Цьогоріч введено в дію 19 проектів загальною вартістю 898 млн. грн., створено 140 нових робочих місць.
Сьогодні в даному секторі економіки Вінниччини зайнято майже 29 тис. працівників. А середньомісячна заробітна склала 7700 грн, в порівнянні з аналогічним періодом 2017 року вона зросла на третину, й становить 102 % до середнього рівня оплати праці в економіці.

Під час урочистостей керівники області вручили кращим підприємствам, окремим районам та низці працівників сільськогосподарського сектору Вінниччини державні відзнаки і Почесні грамоти облдержадміністрації та обласної Ради з грошовими винагородами.

А біля обласної філармонії в цей час райони представляли свої світлиці. Нашу делегацію з району, яку очолював голова районної ради Юрій Науменко та заступник голови райдержадміністрації Олег Фурманюк, начальник управління агропромислового розвитку Володимир Дужий. Липовецькими запашними короваями зустрічали керівників області учасники художньої самодіяльності. Кращі творчі колективи створювали на зібранні святкову атмосферу.

Повернутись