Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Свято талантів

" У СУЗІР"Ї ТАЛАНТІВ"
Чудовий захід відбувся сьогодні у дитячо-юнацькому центрі Липовецького району.Вже стало традицією наприкінці творчого року проводити підсумки роботи за рік. " У сузір"ї талантів" під такою назвою зібрав він повну залу дітей, їх батьків, рідних. 

Розпочала захід директор центру Алла Куземко. Вона зауважила, що діти - це зміст нашого життя, тому колектив педагогів центру докладає максимум зусиль аби всі свої знання та вміння передати малим липовчанам. У закладі навчається близько 400 дітей із якими працює 13 досвідчених та талановитих педагогів. Керівник закладу висловила щиру вдячність батькам дітей, педагогічному колективу та співпрацю у вихованні гуртківців та їх навчанні.
Дітей привітали із завершенням навчального і , разом з тим, творчого року, щедрого на здобутки та надбання, заслужені відзнаки, перший заступник голови райдержадміністрації Ольга Дмитрів та заступник голови районної ради Руслан Танасюк. Керівники вручали дітям нагороди: грамоти і подяки, а присутні щиро за них раділи, нагороджуючи аплодисментами. Керівників гуртків теж відзначили за наполегливу результативну творчу роботу з дітьми грамотами .

Друга частина заходу була підготовлена дітками. Гарна концертна програма всім сподобалась , а виставка творчих робіт залишила незабутні враження.
Повернутись