СВЯТО У КОЗИНЕЦЬКІЙ ТЕРИТОРІАЛЬНІЙ ГРОМАДІ

Вчора на територїї Козинецької територіальної громади відбулося свято творчості, пісні та мистецтва, яке відкрили сільський голова Віктор Петрюк та заступник голови Липовецької райдержадміністрації Олег Фурманюк. В урочистостях взяли участь голова ветеранської організації Козинецької територіальної громади Зінаїда Присіч та дорогий гість громади, земляк , полковник авіації Володимир Мазуренко.

Однією з родзинок свята стала презентація картин заслуженого художника України Федора Панчука, який нещодавно відзначив свїй ювілей. З нагоди пам'ятної дати, відзначивши вагомий внесок у розвиток мистецтва Липовеччини, начальник відділу культури і туризму РДА Геннадій Терлецький вручив Федору Васильовичу подяку та цінний подарунок.
На презентацію картин художника до Козинецької територіальної громади завітали представники творчої інтелігенцїї Вінниччини, майстри художнього та декоративно-прикладного мистецтва Ліна Концевич, Світлана Головащенко, поетеса Ольга Вітковська, художники Людмила Бондар, Оксана Радзіх, Світлана Окуленко, Галина Сотнікова, а також місцеві художники Микола Гудзовський із с. Пеньківка та Інна Полховська із с. Кобильня. Вони щиро привітали ювіляра , побажали творчих успіхів, яскравих та гарних сюжетїв, натхнення.

Односельці вшанували пам'ять та відкрили меморіальну дошку Василю Арсентійовичу Тихолазу-музиканту, засновнику та першому художньому керівнику народного аматорського гурту української пісні «Рідня» Козинецького сільського будинку культури .

Право її відкрити було надано дружині музиканта Валентині Тихолаз та депутату Козинецької сільської ради, його похреснику, Олегу Коваленку.
Народний колектив «Рідня» приурочив до цієї події чудову концертну програму, в якій взяла участь дружина музиканта Валентина Тихолаз. Впродовж багатьох років вона активна учасниця та солістка цього самодіяльного народного колективу.

Відкриття Меморіальної дошки земляку, знаменитому музиканту Василю Тихолазу зібрало на свято майже всю громаду, до якої входять чотири населені пункти. Шанувальники творчостї Василя Тихолаза гучними аплодисментами дякували виконавцям за справжне народне свято, свято творчості, пісні та мистецтва.

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.