Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Відкрили третій футбольний майданчик

На урочисте відкриття футбольного майданчика прибули гості, вчителі, діти, їх батьки, керівники району, депутати районної ради. Всіх зібрало гарне свято під чистим і сонячним небом Липовця. Та найбільше чекали відкриття заходу малі футболісти із тренером Олегом Чигуром.
Урочисту частину відкрив перможець конкурсу "Кращий працівник культури" Ярослав Пшиворський піснею про Україну. До слова запросила нашого депутата Руслана Демчака ведуча Вікторія Терлецька. З теплими та щирими словами звернувся до своїх земляків Руслан Євгенійович. В першу чергу, привітав свого батька, колишнього вчителя фізкультури ціє школи, який присвятив багато років педагогічної діяльності фізичному вихованню підростаючого покоління. Депутат подякував за плідну співпрацю у цій каденції першому заступнику голови райдержадмістрації Ользі Дмитрів , голові районної ради Юрію Науменку, заступнику голови ради Руслану Танасюку, дирекції школи. Саме завдяки розумінню та взаємній підтримці всі заплановані на цей час справи у опорному закладі успішно завершились. Руслан Демчак запросив тренера команди та заступника директора школи Івана Прилуцького та вручив їм з нагоди події подарунки для дітей - футбольні м"ячі.
Привітали липовчан очільники району. Ольга Дмитрів, як випускниця цього навчального закладу, згадала свого учителя - Євгенія Адамовича, уроки фізкультури і щиро позаздрила дітям, які будуть бігати по цьому чудовому майданчику із м"ячем. 
-Дорогі футболісти! Хай це футбольне поле принесе Вам масу радості, задоволення, фізичної міцності, гордості за себе! 
Юрій Науменко, голова районної ради, у своєму виступі зазначив, що наш земляк під час депутатської діяльності значну увагу приділяв розвитку Липовеччини і по праву увійде в її історію. Завдячуючи йому, у районі відкрито вже третій такий майданчик. Юні спортсмени мають змогу вдосконалювати свою майстерність гри, фізичні навички та спортивну форму. Керівники висловили щиру вдячність за постійну турботу про дітей, їх фізичний та духовний розвиток всім , кому не байдужа доля України і її майбутнього - дітей !
Від дирекції ,учнівського та вчительського колективів народному депутату, керівникам району подякував заступник директора школи Іван Прилуцький. Як і всі липовчани , він захоплюється футболом і щиро радіє успіхам наших команд "Факел" та ДЮСШ, а коли серед гравців школярі чи випускники школи -то пишається цим.
На чудовий захід завітала бабуся юного футболіста Артема Бабіча Олена Романюк, вона теж привітала його учасників і повідомила, що діти запрошені на чемпіонат світу з футболу, який проходитиме в Данії. Подякувала тренеру Олегу Чигуру за невтомну результативну працю, депутату і керівникам за турботу!!! 
-Дякуємо всім Вам, що Ви у нас є!!! Удачі Вам!!!

Право перерізати стрічку на футбольний майданчик надали двом активним гравцям Артему Бабічу та Андрію Притулі. Хвилююча мить настала- хлопчики взяли ножиці, пройшли попід райдужно-святковою аркою від Насті Тітенко, загадали бажання і перерізали зелену стрічку.
Дві команди футболістів із тренером вийшли на футбольне поле... 
Ось такі радісні миті сьогодні довелось пережити діткам, та й дорослим липовчанам. Хочеться їм побажати більше таких подій у житті, а на спортивному полі-перемог!
А депутата земляки не відпускали і, хоч він частий гість у нашому окрузі, кожному приємно було поспілкуватись на святі.

Повернутись