Свято відбулося!

По-різному у територіальних громадах Липовеччини пройшов День захисту дітей. Епідемія внесла свої корективи , але свято для діток - сиріт та дітей, які перебувають під опікою-відбулось. Трішки у іншому форматі, де у виконкомах сільрад, де вдома, головне - діти відчули, що про них не забули. Солодощі, фрукти,книжечки -такий асортимент подарунків до свята. Вперше не було великих заходів із атракціонами, конкурсами, традиційним "Музичним зорепадом", морозивом і розвагами до сутінок у районі. Але ми всі знаємо, що з хворобою жарти не сумісні, краще залишатися вдома, але бути здоровим.
Будьте ж здоровими, ростіть успішними і щасливими, дорогі наші діти, наше майбутнє, майбутнє нашої України!

Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.Світлина від Мій Липовець.