Голова районної ради
Науменко Юрій Михайлович

Телевізор -- шпиталю від липовчан

8 травня, в рамках заходів, приурочених Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, заступник голови районної ради Руслан Танасюк та голова районної організації " Спілка учасників АТО" Юрій Яремчук відвідали Вінницький обласний клінічний шпиталь ветеранів війни. Тут вони зустрілися із начальником шпиталю, головним лікарем Валерієм Вікторовичем Бабійчуком. 


Заступник голови районної ради висловив щиру вдячність працівникам медичного закладу, у якому неодноразово поліпшували своє здоров"я ветерани другої світової з нашого району, а в даний час проходять реабілітацію учасники бойових дій на сході України. 


-З 2014 року тут пролікувалось 2800 наших захисників , -зазначив головний лікар. На стенді , що розміщений на стіні, подаровані медичному закладу ними шеврони. Ще чимало їх розкладено на письмовому столі. Ми докладаємо всіх зусиль аби наші мужні та відважні воїни повертались від нас здоровими і фізично , і морально. Для нас це дуже важливо.
Серед шевронів, розміщених на стенді, Юрій Яремчук розшукав і свого, якого йому у свій час подарували канадці.

Руслан Танасюк та Юрій Яремчук від липовчан подарували для пацієнтів шпиталю плазмовий телевізор та обереги, виготовлені учнями Липовецької ЗОШ №2, побажавши медичному персоналу успіхів у нелегкій праці.

Повернутись